Fantasy román Ollo: Země sváru

Šedivé moře, strmé horské svahy a neprostupné lesy. Aby jarlova dědička zachránila svou zemi z drápů zrádců a uchvatitelů, hledá spojence a burcuje svoje Věrné k odporu. I kdyby se jí však podařilo překonat krvavé sváry a dosáhnout míru, sama mnohé ztratí…

Fantasy román s výpravnými ilustracemi, připravovaný k vydání v roce 2017 v nakladatelství Práh.

Aktuality a podrobnosti najdete na Facebooku a na webu, střípky z příprav můžete sledovat taky na Instagramu.

Stránky Harmonika.cz

Pro každého, kdo na harmoniku hraje nebo ji rád poslouchá, jsou tyhle stránky naprostá nezbytnost! Začali jsme je vytvářet společně s Jindrou Kelíškem a Pepem Prexlem a postupně se k nám přidávají další – lektoři, muzikanti, účastníci našich harmonikářských kurzů na Vysočině… Stránky se pořád utěšeně rozrůstají, najdete na nich noty, nahrávky, instruktážní videa, články o muzikantech, reportáže a spoustu inspirace a hlavně se díky nim můžete seznámit s celým společenstvím fajn lidí, harmonikářů-amatérů i profíků.
Kdyby vám na webu cokoli chybělo, neváhejte se ozvat a inspirovat nás! Stránky najdete zde: harmonika.cz

LARP Glitnir

Vytvořili jsme si vlastní svět inspirovaný starými severskými mýty i klasickou tolkienovskou fantasy, v němž se odehrávají naše LARPy (viz Galerie). Poslední roky pořádáme obvykle jednu akci ročně – všechny novinky najdete na www.glitnir.estranky.cz/.
Kromě toho jezdíme na LARPy ze světa Awainu, hlavně na již tradiční Pravdu (víc na FB).